Kalbos:
Telefonas: +370 610 62893 El.paštas: info@solobaldai.lt Adresas: Šatrijos g. 15, Šiauliai.

Virtuvės baldai

Desktop39

123456789101112131415161718192021222324252627

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIRTUVĖ – NAMŲ ŠIRDIS

Virtuvė tai zona, kurioje praleidžiame daug laiko. Virtuvė – namų vizitinė kortelė, kuri atlieka reprezentacinę funkciją. Šioje patalpoje gaminame maistą, švenčiame šeimos šventes, smagiai bendraujame su draugais, dalijamės prabėgusios dienos įspūdžiais.

Įsirengti virtuvę – ne toks paprastas uždavinys. Planuojant virtuvės baldus būtina atsižvelgti į spintelių ir įrangos išdėstymą. Virtuvė visų pirma turi būti graži, patogi be to, ergonomiškai išdėstyti baldai turi suteikti galimybę patogiai gaminti ir judėti.

Mūsų įmonė baldų gamybai naudoja laminuotą plokštę ( EGGER, THERMOPAL, PLEIDERER), dažytą MDF plokštę, natūralų medį, aliuminio profilio dureles su stiklu ir t.t

Kuriant virtuvės dizainą kyla daug klausimų. Vienas jų – kaip dėlioti baldus. Pagal individualų užsakymą suprojektuosime klasikines, modernias, provanso, baroko, skandinaviško stiliaus virtuves ir sukomplektuosime virtuvės įrangos vietą, bėgelius stalčiams, plautuves, kojeles, džiovyklas, LED apšvietimą, šiukšlines, rankšluostines, įrankių dėtuves ir kitą jums reikiamą furnitūrą.

Naudojame kokybišką furnitūrą BLUM. Furnitūros gamintojas BLUM iš savo plataus asortimento gali pasiūlyti daugybę įdėjų, kad jūsų virtuvė atlaikytų, bet kokius išbandymus. Išsamesnę informaciją apie furnitūrą galite rasti adresu : www.blum.com

Svajonės apie idealią virtuvę priartina prie tikrovės.© 2023 Solo baldai, UAB Sprendimas: GP Soft